Parafia Uników

pw. św. Stanisława B.M. w Unikowie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE,
niedziela 28 czerwca 2020

1. Kancelaria w tym tygodniu czynna w poniedziałek, oraz od środy do soboty zaraz po zakończeniu liturgii. We wtorek kancelaria nieczynna.

2. Okazja do Spowiedzi św. 15 min przed każdą mszą św.

3. Serdeczne Bóg zapłać za posprzątanie kościoła rodzinom: Marcina Skrobały, Michała Jakubczyka (po 4 osoby) i Mirosławowi Grzegorkowi.

4. W piątek o godz. 17.30 o posprzątanie kościoła prosimy rodziców dzieci z klas 2-gich szkoły podstawowej, które za rok przyjmą Jezusa po raz pierwszy w Komunii Świętej.

5. Uwaga Rodzice Dzieci Pierwszokomunijnych: próby dla Dzieci Pierwszokomunijnych w poniedziałek, i w środę (25 czerwca) o godz. 17.30 (I grupa) i 18.30 (II grupa) w kościele.

6. Spowiedź święta dla dzieci Pierwszokomunijnych, Ich Rodziców i Rodzin w piątek o godz. 10.00.

7. W najbliższą sobotę i w niedzielę o godz. 10.30 grupa 16 dzieci z naszej parafii po raz pierwszy przyjmie Pana Jezusa w Komunii Świętej. Pamiętajmy o nich w modlitwie.

8. W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca – o godz. 16.00 nabożeństwo w Intencji Parafii.

9. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca– o 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i Adoracja Najświętszego Sakramentu, o 15.30 - msza w intencji parafii- o łaskę nawrócenia grzeszników. Okazja do spowiedzi świętej: Dzieci zapraszamy piątek od 15.00 – do 15.30.

10. W Ubiegłym tygodniu odbyły się pogrzeby ś.p: Wiesławy Zając pochodzącej z Unikowa; ś.p. Marka Kupisa z Bujnowa. Wieczny Odpoczynek racz Im dać, Panie ...

W niedziele i święta:

- w Unikowie:

godz. 9.00,

godz. 11.00

- w Owieczkach:

godz. 12.30

UWAGA: aktualny wykaz godzin mszy św. na obecny tydzień - w zakladce: INTENCJE MSZALNE

- W niedziele i święta w Unikowie: 9.00, 11.00

- W Owieczkach: godz. 15.00 (w okresie letnim), 14.00 (w okresie zimowym)

- codziennie w Unikowie: godz. 17.00 (od lutego do listopada)

- godz. 16.00 (w grudniu i w styczniu)