Parafia Uników

pw. św. Stanisława B.M. w Unikowie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE,
13 października 2019

1. Kancelaria w tym tygodniu czynna od poniedziałku do wtorku po mszy św. o 17.00, oraz od piątku do soboty po mszy św. o godz. 17.00. Dodatkowo kancelaria czynna w sobotę w godz. 11.00 – 12.00. W środę i czwartek kancelaria nieczynna. W kancelarii można zamawiać msze święte na nowy 2020 rok i składać wypominki.
2. Serdeczne Bóg zapłać za posprzątanie kościoła rodzinom: Romana Barszczyka i Grzegorza Wilczka (po 2 osoby), oraz Andrzeja Mieszały i Grzegorza Sowińskiego (po 1 osobie). W sobotę o godz. 9.00 o posprzątanie kościoła prosimy rodziny z Grójca Wielkiego: Andrzeja Świtonia, Jerzego Chudzickiego, Marka Matyszewskiego i Andrzeja Ciupka.
3. Zachęcamy do nabywania naszej prasy katolickiej. Mamy „Opiekuna".
4. W zakrystii można nabyć kalendarze diecezjalne w cenie 6 zł. Można je również nabywać w kancelarii parafialnej.
5. Spotkanie dla Młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania dziś na mszy św. o godz. 11.00.
6. Nabożeństwa różańcowe w tym tygodniu: od poniedziałku do soboty z wyjątkiem czwartku o godz. o godz. 16.30. Dzieci zapraszamy w poniedziałek, środę i w piątek.
7. W ubiegłym tygodniu odbyły się pogrzeby: ś.p. Andrzeja Ryła z Owieczek i ś.p. Marii Gonera z Grójca Wielkiego. Wieczny Odpoczynek racz Im dać, Panie ...
8. Za tydzień składka w czasie mszy św. przeznaczona na potrzeby gospodarcze naszej parafii.
9. O. Jan Kupis – misjonarz pochodzący ze Złoczewa pracujący na co dzień w Togo (Afryka) prosi o używane różańce. Można je przynosić i składać do specjalnego koszyka przy ołtarzu Matki Bożej. Różańce te nie mogą być zepsute.

W niedziele i święta:

- w Unikowie:

godz. 9.00,

godz. 11.00

- w Owieczkach:

godz. 12.30

UWAGA: aktualny wykaz godzin mszy św. na obecny tydzień - w zakladce: INTENCJE MSZALNE

- W niedziele i święta w Unikowie: 9.00, 11.00

- W Owieczkach: godz. 15.00 (w okresie letnim), 14.00 (w okresie zimowym)

- codziennie w Unikowie: godz. 17.00 (od lutego do listopada)

- godz. 16.00 (w grudniu i w styczniu)

Polecane strony: