Parafia Uników

pw. św. Stanisława B.M. w Unikowie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE,
18 sierpnia 2019

1. Kancelaria w tym tygodniu czynna od poniedziałku do soboty po zakończeniu mszy św.
2. Serdeczne Bóg zapłać za posprzątanie kościoła rodzinom: Ireneusza Krawczyka, Jerzego Grzelaka (po 1 osobie), oraz Mariana Pawlaka i Marcina Włodarczyka (po 2 osoby). W sobotę o godz. 9.00 o posprzątanie kościoła prosimy rodziny z Emilianowa: Ewy Krzywańskiej, Marka Foriasza i Szymona Foriasza.
3. Gminne dożynki przeżywać będziemy za tydzień w niedzielę, 25 sierpnia w Kamaszach. Msza święta dożynkowa o godz. 14.00. Serdecznie wszystkich zapraszamy.
4. Serdeczne Bóg zapłać parafianom z Lipicza i Kolonii Lipicze za przygotowanie wieńca dożynkowego, oraz przygotowanie kwiatów i wystroju świątyni.
5. Bóg zapłać młodzieży, która roznosiła zaproszenia na tę ważną dla nas uroczystość. Bóg zapłać za ofiary dożynkowe składane będą na kolejne przyszłe remonty w naszym kościele. Można jeszcze je składać w kolejne niedziele w kopertach.
6. Po zakończeniu mszy świętej zabierając chlebek, można złożyć ofiarę na Caritas naszej parafii.
7. Przypominamy o przynoszeniu kamieni do budowy groty Matki Bożej.

W niedziele i święta:

- w Unikowie:

godz. 9.00,

godz. 11.00

- w Owieczkach:

godz. 12.30

UWAGA: aktualny wykaz godzin mszy św. na obecny tydzień - w zakladce: INTENCJE MSZALNE

- W niedziele i święta w Unikowie: 9.00, 11.00

- W Owieczkach: godz. 15.00 (w okresie letnim), 14.00 (w okresie zimowym)

- codziennie w Unikowie: godz. 17.00 (od lutego do listopada)

- godz. 16.00 (w grudniu i w styczniu)

481935