Parafia Uników

pw. św. Stanisława B.M. w Unikowie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE,
19 maja 2019

1. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna od środy do soboty zaraz po zakończeniu liturgii. W poniedziałek i wtorek kancelaria nieczynna.
2. W sobotę o godz. 9.00 o posprzątanie kościoła prosimy rodziny z Bujnowa i Kolonii Bujnów: Zenona Pietraszewskiego, Grzegorza Wzgardę, Mirosława Kropacza, Danutę Pilarską.
3. Serdeczne Bóg zapłać z dzisiejsze ofiary przeznaczone na potrzeby gospodarcze naszej parafii.
4. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Mamy nowego „Opiekuna".
5. Nabożeństwa majowe codziennie po pierwszej mszy świętej.
6. W tym tygodniu nabożeństwa majowe przy krzyżach i figurkach o godz. 19.30: w czwartek – Owieczki Rondo, w piątek – Wandalin, w sobotę – Uników Kapitulny (P. Depta), w niedzielę – (po mszy św w Owieczkach) – Owieczki - Króle.
7. Serdeczne Bóg zapłać naszym Drogim Strażakom, którzy czuwali w dniu wczorajszym przy Jezusie obecnym w Najświętszym Sakramencie i relikwiach św. Jana Pawła II.
8. Zapowiedzi przedślubne: Krystian Gliński – Marta Mikołajczyk (oboje z Parafii Uników); Paweł Domachowski (Świnoujście) i Ewa Stempień (Parafia Uników); Andrzej Perdek (Parafia Klonowa) i Marzena Dąbrowska (Parafia Uników); Mateusz Jędraszczyk i Aneta Gracz (oboje Parafia Uników); Rafał Zimorski (Parafia Ostrówek) i Izabela Wrzosek (Parafia Uników).

1       Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna tylko w piątek i w sobotę  zaraz po zakończeniu  liturgii. Kancelaria nieczynna od poniedziałku do czwartku.

2       Bóg zapłać za posprzątanie kościoła rodzinom: Waldemara Derdaka i Michała Misiaka (po 2 osoby). W sobotę o godz. 10.00 o posprzątanie kościoła prosimy rodziny z Lipicza: Michała Brzezieckiego i Zbigniewa Kusiaka.

3       Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe od wtorku do piątku o godz. 16.30. W poniedziałek nabożeństwo różańcowe wyjątkowo o godz. 16.00. Dzieci zapraszamy na różaniec w tym tygodniu we wtorek, w środę i w piątek o 16.30.

4       Za tydzień Dzień Papieski – przy wyjściu z kościoła będą zbierane ofiary za papieski fundusz stypendialny.

5       Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.

W niedziele i święta:

- w Unikowie:

godz. 9.00,

godz. 11.00

- w Owieczkach:

godz. 12.30

UWAGA: aktualny wykaz godzin mszy św. na obecny tydzień - w zakladce: INTENCJE MSZALNE

- W niedziele i święta w Unikowie: 9.00, 11.00

- W Owieczkach: godz. 15.00 (w okresie letnim), 14.00 (w okresie zimowym)

- codziennie w Unikowie: godz. 17.00 (od lutego do listopada)

- godz. 16.00 (w grudniu i w styczniu)

Polecane strony: