Parafia Uników

pw. św. Stanisława B.M. w Unikowie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE,
niedziela 3 marca 2024

1. Kancelaria będzie w tym tygodniu będzie czynna od wtorku do piątku po każdej mszy. W PONIEDZIAŁEK I W SOBOTĘ KANCELARIA NIECZYNNA!!!

2. Przy wyjściu z kościoła można nabyć „Opiekuna".

3. Serdeczne Bóg zapłać za posprzątanie kościoła rodzinom: Jacka Nowaka, Jana Piesyka, Agnieszki Wieruckiej i Mariusza Drożdżyńskiego (po 1 osobie).

4. W tym tygodniu I czwartek miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu zaraz po mszy św. o godz. 16.00 aż do godz. 17.00.

5. Uwaga osoby, pragnące korzystać z pomocy żywieniowej „caritas": prosimy o przynoszenie zaświadczeń z MOPS-u do 10 marca w godzinach otwarcia kancelarii parafialnej.

6. 22 marca o godz. 20.00 wyrusza Ekstremalna Droga Krzyżowa ze Złoczewa. Szczegóły na plakacie, zapisy w parafii w Złoczewie lub na stronie internetowej EKD.

7. Zapowiedzi przedślubne: Paweł Brożyński i Klaudia Kosek (oboje z parafii Uników).

W niedziele i święta:

- w Unikowie:

godz. 9.00,

godz. 11.00

- w Owieczkach:

godz. 12.30

UWAGA: aktualny wykaz godzin mszy św. na obecny tydzień - w zakladce: INTENCJE MSZALNE

- W niedziele i święta w Unikowie: 9.00, 11.00

- W Owieczkach: godz. 15.00 (w okresie letnim), 14.00 (w okresie zimowym)

- codziennie w Unikowie: godz. 17.00 (od lutego do listopada)

- godz. 16.00 (w grudniu i w styczniu)

Polecane strony: