Parafia Uników

pw. św. Stanisława B.M. w Unikowie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE,
16 czerwca 2024

1. Kancelaria parafialna będzie czynna w piątek i w sobotę po każdej mszy św. Od poniedziałku do czwartku kancelaria nieczynna.

2. W sobotę o godz. 9.00 o posprzątanie kościoła prosimy rodziny z Wandalina: Krzysztofa Gandziarskiego i Stanisława Góreckiego.

3. W ubiegłym tygodniu odbył się pogrzeb ś.p. Stanisława Paronia z Wandalina. Wieczny Odpoczynek racz Mu dać, Panie ...

4. 10 sierpnia wyrusza z naszej parafii V Pielgrzymka rowerowa na Jasną Górę. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które podjęły się po raz kolejny trudu organizacji tej pielgrzymki, szczególnie Iwonie Kosiara i Aleksandrze Łabędzkiej.
Szczegółowe informacje na stronie internetowej naszej parafii. : Zapisy do 31 lipca 2024 u Aleksandry Łabędzkiej (Kosiara) telefon: 575 822 220, lub w kancelarii oraz w zakrystii. Koszt: 50 zł bez noclegu.

W niedziele i święta:

- w Unikowie:

godz. 9.00,

godz. 11.00

- w Owieczkach:

godz. 12.30

UWAGA: aktualny wykaz godzin mszy św. na obecny tydzień - w zakladce: INTENCJE MSZALNE

- W niedziele i święta w Unikowie: 9.00, 11.00

- W Owieczkach: godz. 15.00 (w okresie letnim), 14.00 (w okresie zimowym)

- codziennie w Unikowie: godz. 17.00 (od lutego do listopada)

- godz. 16.00 (w grudniu i w styczniu)

Polecane strony: