Parafia Uników

pw. św. Stanisława B.M. w Unikowie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE,
10 stycznia 2020

1. Kancelaria parafialna będzie nieczynna. W sprawie pogrzebu proszę dzwonić do Pana Waldemara Mazurkiewicza – tel: 509 899 693

2. W niedzielę będą 3 msze święte – bardzo proszę – zwłaszcza osoby starsze aby zamiast niedzieli przyjść do kościoła w piątek, lub w sobotę.

3. Przypominamy, że KAŻDA OSOBA BĘDĄCA W KOŚCIELE MA OBOWIĄZEK ZAKRYWANIA UST I NOSA!!!

4. Przypominamy, że we mszy św. w kościele w Unikowie może uczestniczyć 28 osób; w kaplicy w Owieczkach – 13 osób, w kaplicy cmentarnej – 16 osób. Prosimy, aby w pogrzebach uczestniczyła jedynie najbliższa rodzina zmarłego. Sąsiedzi niech w swoich domach pozostaną i łączą się duchowo! Zachęcamy szczególnie, aby w zamiast niedzieli w tygodniu przyjść do kościoła w każdy zwykły dzień tygodnia.

5. Osoby, które ze względu na obawy zarażenia się koronawirusem pragną przyjmować Komunię Świętą na rękę, proszone są o zapoznanie się z tym, jak poprawnie przyjmować Jezusa Eucharystycznego w tej formie – poprzez filmik i komentarz zamieszczony na parafialnej stronie internetowej i fejsbukowej.

W niedziele i święta:

- w Unikowie:

godz. 9.00,

godz. 11.00

- w Owieczkach:

godz. 12.30

UWAGA: aktualny wykaz godzin mszy św. na obecny tydzień - w zakladce: INTENCJE MSZALNE

- W niedziele i święta w Unikowie: 9.00, 11.00

- W Owieczkach: godz. 15.00 (w okresie letnim), 14.00 (w okresie zimowym)

- codziennie w Unikowie: godz. 17.00 (od lutego do listopada)

- godz. 16.00 (w grudniu i w styczniu)

Polecane strony: