Parafia Uników

pw. św. Stanisława B.M. w Unikowie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE,
niedziela 26 czerwca 2022

1. Kancelaria parafialna w tym tygodniu będzie czynna od poniedziałku do soboty - po każdej mszy św.

2. W sobotę o godzinie 9.00 o posprzątanie kościoła prosimy rodziny z Emilianowa: Mariana Pawlaka, Jerzego Grzelaka, Marcina Włodarczyka i Ewy Krzywańskiej.

3. Od poniedziałku do czwartku nabożeństwo czerwcowe po każdej pierwszej mszy św.

4. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. O godzinie 10.00 objazd chorych, o 15.00 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i Adoracja Najświętszego Sakramentu. Okazja do spowiedzi św. dla dzieci od godz. 15.00 do 15.30.

5. Przy wyjściu z kościoła można nabyć „Opiekuna" i nowego licowego „Małego Gościa Niedzielnego" dla dzieci.

6. Zapowiedzi przedślubne: Karolina Piesyk (parafia Uników) i Damian Miśkiewicz (Parafia św. Wojciecha w Sieradzu); Adrian Karski (parafia Brzeźnio) i Justyna Jędras (parafia Uników); Aleksandra Kosiara (parafia Uników) i Patryk Łabędzki (parafia Ostrówek); Krystian Matyszewski (Parafia Uników) i Justyna Lesiecka (Charłupia Mała); Anna Kowalczyk (Parafia Uników) i Wojciech Zaręba (Lubań Śląski).

7. W ubiegłym tygodniu odbył się pogrzeb: ś.p. Bronisława Turka ze Złoczewa. Wieczny Odpoczynek racz Mu dać, Panie ...

W niedziele i święta:

- w Unikowie:

godz. 9.00,

godz. 11.00

- w Owieczkach:

godz. 12.30

UWAGA: aktualny wykaz godzin mszy św. na obecny tydzień - w zakladce: INTENCJE MSZALNE

- W niedziele i święta w Unikowie: 9.00, 11.00

- W Owieczkach: godz. 15.00 (w okresie letnim), 14.00 (w okresie zimowym)

- codziennie w Unikowie: godz. 17.00 (od lutego do listopada)

- godz. 16.00 (w grudniu i w styczniu)