Parafia Uników

pw. św. Stanisława B.M. w Unikowie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE,
20 września 2020

1. Kancelaria w tym tygodniu czynna w poniedziałek, oraz od środy do piątku po zakończeniu liturgii . W we wtorek i w sobotę kancelaria nieczynna.

2. Serdeczne Bóg zapłać za posprzątanie kościoła rodzinom: Remigiusza Presi (2 osoby). W sobotę o godz. 9.00 o posprzątanie kościoła prosimy rodziny z Unikowa szosy: Piotra Stempnia i Pawła Mańki.

3. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – mamy kolejny numer dwutygodnika diecezjalnego „Opiekun" i „Małego Gościa Niedzielnego".

4. W zakrystii można nabywać kalendarze diecezjalne w cenie 6 zł.

5. Osoby chcące korzystać z pomocy żywieniowej Caritas Diecezji Kaliskiej mogą przynosić zaświadczenie z opieki społecznej – tylko w godzinach otwarcia kancelarii parafialnej. Prosimy nie dzwonić i nie pytać kiedy dary będą wydawane – być może dopiero w listopadzie lub w grudniu.

6. Uwaga Młodzież przygotowująca się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania – spotkanie za tydzień w niedzielę, 27 września na mszy św. o godz. 11.00.

W niedziele i święta:

- w Unikowie:

godz. 9.00,

godz. 11.00

- w Owieczkach:

godz. 12.30

UWAGA: aktualny wykaz godzin mszy św. na obecny tydzień - w zakladce: INTENCJE MSZALNE

- W niedziele i święta w Unikowie: 9.00, 11.00

- W Owieczkach: godz. 15.00 (w okresie letnim), 14.00 (w okresie zimowym)

- codziennie w Unikowie: godz. 17.00 (od lutego do listopada)

- godz. 16.00 (w grudniu i w styczniu)

620270