Parafia Uników

pw. św. Stanisława B.M. w Unikowie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE,
11 kwietnia 2021

1. Kancelaria parafialna będzie czynna od poniedziałku do soboty po każdej mszy świętej. W piątek kancelaria nieczynna.

2. W sobotę o godz. 9.00 o posprzątanie kościoła prosimy rodziny z Małego Wandalina: Grzegorza Modrzejewskiego, Sylwestra Ślązaka i Piotra Ślązaka.

3. Przypominamy, że we mszy św. w kościele w Unikowie może uczestniczyć 25 osób; w kaplicy w Owieczkach – 12 osób.

4. Przypominamy, że z powodu pandemii – można uczestniczyć we mszy świętej jeden raz w tygodniu w dowolny dzień – i wtedy msza święta może być potraktowana jako msza święta niedzielna.

5. Drodzy Parafianie i Goście, te wszystkie obostrzenia co do braku procesji, nieorganizowania spotkań duszpasterskich – to zalecenie Episkopatu Polski i Biskupa Kaliskiego – a nie osobista „wizja" proboszcza. Wszyscy Księża we wszystkich parafiach są w duchu posłuszeństwa zobowiązani do przestrzegania woli Księdza Biskupa.

6. Przy wyjściu z kościoła można nabyć nowy numer „Opiekuna".

7. Msza święta dla Rodziców Dzieci Pierwszokomunijnych i ich dzieci we wtorek o godz. 18.00. Po mszy świętej spotkanie w kościele.

W niedziele i święta:

- w Unikowie:

godz. 9.00,

godz. 11.00

- w Owieczkach:

godz. 12.30

UWAGA: aktualny wykaz godzin mszy św. na obecny tydzień - w zakladce: INTENCJE MSZALNE

- W niedziele i święta w Unikowie: 9.00, 11.00

- W Owieczkach: godz. 15.00 (w okresie letnim), 14.00 (w okresie zimowym)

- codziennie w Unikowie: godz. 17.00 (od lutego do listopada)

- godz. 16.00 (w grudniu i w styczniu)

Polecane strony: