Parafia Uników

pw. św. Stanisława B.M. w Unikowie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE,
niedziela 19 września 2021

1. Kancelaria parafialna będzie czynna od poniedziałku do piątku zaraz po mszy świętej. W sobotę kancelaria nieczynna.

2. Serdeczne Bóg zapłać za posprzątanie kościoła Pani Annie Kajewskiej z Bujnowa. W sobotę o godz. 9.00 o posprzątanie kościoła prosimy rodziny z Bujnowa: Zbigniewa Jackowskiego i Krzysztofa Kropacza.

3. Przy wyjściu z kościoła można nabyć „Małego Gościa Niedzielnego" dla dzieci.

4. Zapowiedzi przedślubne: Rafał Burzała z Parafii Uników i Agnieszka Simińska z Parafii Godynice.

5. Osoby które pragną korzystać z pomocy żywieniowej Caritas mogą składać wnioski z gminy w kancelarii parafialnej.

6. W czwartek 30 września planujemy pielgrzymkę autokarową do Częstochowy – zapisy i bliższe informacje w niedzielę 26 września.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE,
26 września 2021

1. Kancelaria parafialna będzie czynna od poniedziałku do środy, oraz w piątek i w do sobotę zaraz po mszy świętej. W czwartek kancelaria nieczynna.

2. Serdeczne Bóg zapłać za posprzątanie kościoła rodzinom: Zbigniewa Jackowskiego i Krzysztofa Kropacza (2 osoby). W sobotę o godz. 9.00 o posprzątanie kościoła prosimy rodziny z Bujnowa: Mariana Wiki, Arkadiusza Tomali i Krzysztofa Pietraszewskiego.

3. Przy wyjściu z kościoła można nabyć nowy numer „Opiekuna" i „Małego Gościa Niedzielnego" dla dzieci.

4. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca – ze względu na nabożeństwo różańcowe okazja do spowiedzi św. dla dzieci wyjątkowo o godz. 15.30 a o 16.00 msza za parafian.

5. Nabożeństwa różańcowe w piątek i w sobotę o godz. 16.30.

6. Objazd chorych w piątek o godz. 10.00.

7. Zapowiedzi przedślubne: Rafał Burzała z Parafii Uników i Agnieszka Simińska z Parafii Godynice.

8. Osoby które pragną korzystać z pomocy żywieniowej Caritas mogą składać wnioski z gminy w kancelarii parafialnej.

9. W czwartek 30 września planujemy pielgrzymkę autokarową do Częstochowy – zapisy zaraz po mszy świętej w zakrystii i w kancelarii parafialnej. Wyjazd o godz. 7.30, powrót ok 17.30. Można też się zapisywać po numerem telefonu: 606 672 074.

W niedziele i święta:

- w Unikowie:

godz. 9.00,

godz. 11.00

- w Owieczkach:

godz. 12.30

UWAGA: aktualny wykaz godzin mszy św. na obecny tydzień - w zakladce: INTENCJE MSZALNE

- W niedziele i święta w Unikowie: 9.00, 11.00

- W Owieczkach: godz. 15.00 (w okresie letnim), 14.00 (w okresie zimowym)

- codziennie w Unikowie: godz. 17.00 (od lutego do listopada)

- godz. 16.00 (w grudniu i w styczniu)

Polecane strony: