Parafia Uników

pw. św. Stanisława B.M. w Unikowie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE,
13 stycznia 2019

1. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna od poniedziałku do soboty po zakończeniu liturgii.
2. Serdeczne Bóg zapłać za posprzątanie kościoła rodzinom: Przemysława Piesyka, Piotra Wareńczaka (po 1 osobie) i Krzysztofa Kucharskiego (2 osoby). Za tydzień w sobotę o godz. 9.30 o posprzątanie kościoła prosimy rodziny z Bujnowa: Dariusza Kucharskiego, Dominika Kwapisza i Grzegorza Kropacza.
3. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Mamy nowego „Opiekuna".
4. W ubiegłym tygodniu odbył się pogrzeb: ś.p. Wacława Sibery z Grójca Wielkiego. Wieczny Odpoczynek racz Mu dać, Panie...
5. Uwaga Rodzice i dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej: spotkanie dla rodziców i dzieci, podczas którego nastąpi pomiar szat w sobotę o godz. 15.00 na Organistówce.
6. Plan Kolędy:
Poniedziałek, 14 stycznia – od 14.00 – Bujnów – str. lewa (P. Kajewscy – P. Kropacz )
Środa, 16 stycznia – od 14.00 – Lipicze (P. – P. Leśnik )
Czwartek, 17 stycznia – od 14.00 –Kolonia Lipicze ( P Derdak - P. Złoty)
Piątek, 18 stycznia – od 14.00 Liski, Owieczki Wieś (P. Kobyłt – P. Szala )
Sobota, 19 stycznia – od 10.00 Owieczki Okupniki, Króle i Świderki (...a także: P.Kowal i P. Lipa.)

Uprzejmie proszę o przyjazd po księdza i odwiezienie go po zakończeniu kolędy – z wyjątkiem soboty.

1       Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna tylko w piątek i w sobotę  zaraz po zakończeniu  liturgii. Kancelaria nieczynna od poniedziałku do czwartku.

2       Bóg zapłać za posprzątanie kościoła rodzinom: Waldemara Derdaka i Michała Misiaka (po 2 osoby). W sobotę o godz. 10.00 o posprzątanie kościoła prosimy rodziny z Lipicza: Michała Brzezieckiego i Zbigniewa Kusiaka.

3       Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe od wtorku do piątku o godz. 16.30. W poniedziałek nabożeństwo różańcowe wyjątkowo o godz. 16.00. Dzieci zapraszamy na różaniec w tym tygodniu we wtorek, w środę i w piątek o 16.30.

4       Za tydzień Dzień Papieski – przy wyjściu z kościoła będą zbierane ofiary za papieski fundusz stypendialny.

5       Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.

W niedziele i święta:

- w Unikowie:

godz. 9.00,

godz. 11.00

- w Owieczkach:

godz. 12.30

UWAGA: aktualny wykaz godzin mszy św. na obecny tydzień - w zakladce: INTENCJE MSZALNE

- W niedziele i święta w Unikowie: 9.00, 11.00

- W Owieczkach: godz. 15.00 (w okresie letnim), 14.00 (w okresie zimowym)

- codziennie w Unikowie: godz. 17.00 (od lutego do listopada)

- godz. 16.00 (w grudniu i w styczniu)

Polecane strony: