Parafia Uników

pw. św. Stanisława B.M. w Unikowie

 

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE,
14 sierpnia 2022

 

 

1. Kancelaria parafialna w tym tygodniu będzie czynna od wtorku do soboty po każdej mszy św.


2. Serdeczne Bóg zapłać za posprzątanie kościoła: Jacka Kałuży, Barbary Łacina, Lili Laskowskiej, Karola Piesyka, Stanisława Kubery (po 1 osobie). W środę o godz. 16.30 o posprzątanie kościoła prosimy rodziny z Grójca Wielkiego: Teresy Stępień, Artura Stępnia, Grzegorza Majdańskiego i Zenona Frąsia.


3. Przy wyjściu z kościoła można nabyć nowy numer „Opiekuna" i „Małego Gościa Niedzielnego" dla dzieci.


4. Zapowiedzi przedślubne: Sylwester Wilczek i Karolina Wilczek zd. Iżykowska (oboje z Parafii Uników).


5. Jutro w uroczystość Wniebowzięcia NMP - dożynki parafialne. Na sumę dożynkową o godz. 11.00 zapraszamy Parafialną Orkiestrę Strażacką, poczty sztandarowe, dziewczynki do sypania kwiatków. Za symboliczną złotówkę będzie można zabrać chlebki dożynkowe, przygotowane przez Caritas naszej parafii.


6. Serdecznie Bóg zapłać młodzieży, która w minionym tygodniu roznosiła zaproszenia na dożynki. Doroczne ofiary „dożynkowe" przeznaczone będą na dokończenie malowania wnęk okiennych i jasnych podcieni na zewnątrz kościoła. Pomalowaliśmy już wnęki okienne od strony drogi. Ofiary można jeszcze składać w kolejne niedziele.


7. Wycieczka dla młodzieży z Parafialnej Orkiestry Strażackiej, ze Scholi Muzycznej i ministrantów na Jurę Krakowsko – Częstochowską w środę 24 sierpnia. Zapisy u księdza proboszcza.

 

 

 

 

Msze Święte

W niedziele i święta:

- w Unikowie:

godz. 9.00,

godz. 11.00

- w Owieczkach:

godz. 12.30

 

UWAGA: aktualny wykaz godzin mszy św. na obecny tydzień - w zakladce: INTENCJE MSZALNE

- W niedziele i święta w Unikowie: 9.00, 11.00

- W Owieczkach: godz. 15.00 (w okresie letnim), 14.00 (w okresie zimowym)

 

- codziennie w Unikowie: godz. 17.00 (od lutego do listopada)

- godz. 16.00 (w grudniu i w styczniu)

831964

Polecane strony:

diecezjakaliska         Wiara        Gość niedzielny
herbunikow         owieczkilogo