Parafia Uników

pw. św. Stanisława B.M. w Unikowie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE,
7 marca 2021

1. Kancelaria parafialna będzie czynna od poniedziałku do soboty po każdej mszy świętej.

2. W sobotę o godz. 8.30 o posprzątanie kościoła prosimy rodziny z Unikowa – Gliny: Pawła Pawlaka, Sławomira Pawlaka, Mieczysława Sobczaka i Wojciecha Koźby.

3. Przypominamy, że KAŻDA OSOBA BĘDĄCA W KOŚCIELE MA OBOWIĄZEK ZAKRYWANIA UST I NOSA!!!

4. Przypominamy, że we mszy św. w kościele w Unikowie może uczestniczyć 28 osób; w kaplicy w Owieczkach – 13 osób.

5. Zachęcamy szczególnie OSOBY STARSZE I CHORE, aby w zamiast niedzieli w tygodniu przyjść do kościoła w każdy zwykły dzień tygodnia. Szczególnie zachęcamy do uczestnictwa we mszy świętej w piątek i nabożeństwie Drogi Krzyżowej, lub sobotniej mszy świętej.

6. Przy wyjściu z kościoła można nabyć „Opiekuna".

7. Od piątku rozpoczynamy w naszej parafii Rekolekcje Wielkopostne. Będą trwały aż do niedzieli. Składka podczas piątkowych i sobotnich mszy będzie naszym wyrazem wdzięczności wobec Księdza Rekolekcjonisty, którym będzie ks. Witold Kałmucki – diecezjalny Duszpasterz młodzieży i Proboszcz Parafii p.w. św. Idziego w Mikorzynie.

8. UWAGA MŁODZIEŻ PRZYGOTOWUJĄCA SIĘ DO BIERZMOWANIA: w środę będzie dzień rekolekcji dla MŁODZIEŻY PRZYGOTOWUJĄCEJ SIĘ DO BIERZMOWANIA. O godz. 16.30 - SPOWIEDŹ dla tejże młodzieży, o godz. 17.00 - msza święta dla nich. Bardzo prosimy, aby młodzież zabrała ze sobą książeczki do bierzmowania.

9. Piątek będzie dniem spowiedzi świętej dla wszystkich: w godzinach od 10.30 – 11.00, oraz od godz. 15.30 do16.00. O godz. 16.00 msza święta z nauką i Droga Krzyżowa.

10. Nauki rekolekcyjne także w sobotę na mszach św. o godz. 11.00 i 16.00, oraz w niedzielę według stałego porządku.

W niedziele i święta:

- w Unikowie:

godz. 9.00,

godz. 11.00

- w Owieczkach:

godz. 12.30

UWAGA: aktualny wykaz godzin mszy św. na obecny tydzień - w zakladce: INTENCJE MSZALNE

- W niedziele i święta w Unikowie: 9.00, 11.00

- W Owieczkach: godz. 15.00 (w okresie letnim), 14.00 (w okresie zimowym)

- codziennie w Unikowie: godz. 17.00 (od lutego do listopada)

- godz. 16.00 (w grudniu i w styczniu)

Polecane strony: