Parafia Uników

pw. św. Stanisława B.M. w Unikowie

 

 

INTENCJE MSZALNE:
21 - 27 września 2020


 

Poniedziałek, 21.09

09.00 – ś.p. Wujek Marian – od Sławka

 

Środa, 23.09

16.00 – ś.p. Wacław Banach; Władysława i Czesław Banach

17.00 – ś.p. Wiktoria Machała – od córki Wandy z rodz.

 

Czwartek, 24.09

16.00 – ś.p. Jerzy Leśnik – od siostry Marii z rodz.

17.00 – ś.p. Kazimiera Gierczyńska (1 r. śm) – od męża i córek z rodz.

 

Piątek, 25.09

09.00 – ś.p.  Maria Jagielska – od Stępniów

 

Sobota, 26.09  

16.00 – ślub: Milena i Paweł Kowal

17.00 – o Boże Błogosł. dla Ks. Proboszcza z ok. Imienin – od Rady Parafialnej

 

Niedziela,  27.09 

09.00 –  ś.p. Józefa Górecka ( 1 r. śm) – od męża Stanisława

11.00 – ś.p. Eleonora Górnik (2 r. śm); Krzysztof Górnik (12 r. śm) – od wnuczki Barbary; chrzest: Antoni Płuciennik (owieczki)
12.30 (Owieczki) - ś.p. Stanisław Piesyk i Jego Rodzice

 

Poniedziałek, 24.06

17.00 – ś.p. Jan Świątek i Jego Rodzice, Stanisława, Jan Górka i Ich Rodzice

18.00 – ś.p. Antonina, Szczepan, Józefa, Stanisław Ługowscy

Wtorek, 25.06

17.00 – ś.p. Stefania, Bronisław, Genowefa, Elżbieta Witkowscy

Środa  26.06

17.00 – ś.p. Stanisława, Bronisław Grzegorek i Ich Rodzice

18.00 – ś.p. Jan Piechota

Czwartek, 27.06

17.00 –ś.p. Szymon Tomczyk (r. śm)

Piątek, 28.06 - NAJŚWIĘTSZEGO SERCA JEZUSA

17.00 – Stanisława, Józef Pędziwiatr, Ich Rodzice i Rodzeństwo

18.00 – ś.p. Eugeniusz Kontowski – od siostry Teresy z rodz.

Sobota, 29.06

17.00 – ś.p. Stefan Kluska (31 r. śm)

18.00 – ś.p. O Boże Błogosł. dla Ewy i Zbigniewa (30 r. ślubu); Justyny i Karola (10 r. ślubu)

Niedziela,  30.06

09.00 –  ś.p. Roman Banach (16 r. śm)

11.00 – ś.p. Kamila i Czesław Kosiara i Ich Rodzice

12.30 (Owieczki) – ś.p. Stanisław Olejniczak (4 r. śm)

Wtorek, 27.11

 

16.00 – ś.p. Andrzej Jagielski – od córki Bożeny z rodz.

17.00 – ś.p. Elżbieta Witkowska – od Zdzisława Leśnika z rodz.

Środa, 28.11

17.00 – ś.p. Józefa, Andrzej Pawlak – od syna Józefa ze Świdwina

Czwartek, 29.11

17.00 – ś.p. Helena Piesyk (9 r. śm)

Piątek, 30.11

16.00 – ś.p. Agata Szala – od sąsiadów Szewczyków

17.00 – ś.p. Edward Szala – od syna Jerzego z żoną

Sobota, 01.12

16.00 – ś.p. Zenona Paroń – od córki Ani z rodz.

17.00 – ś.p. Jerzy Świątek

Niedziela ,  02.12 REKOLEKCJE ADWENTOWE  

09.00 –  Za Parafian

11.00 –  ś.p. Wojciech Michalak (3 r. śm), CR. Michalaków i Jagielskich, Marek Jagielski ; chrzest: Paweł Derdak  (Lipicze).

12.30 (Owieczki) – ś.p. Danuta Kusiak (1 r.śm) –  od syna z żoną i Kasią

Msze Święte

W niedziele i święta:

- w Unikowie:

godz. 9.00,

godz. 11.00

- w Owieczkach:

godz. 12.30

 

UWAGA: aktualny wykaz godzin mszy św. na obecny tydzień - w zakladce: INTENCJE MSZALNE

- W niedziele i święta w Unikowie: 9.00, 11.00

- W Owieczkach: godz. 15.00 (w okresie letnim), 14.00 (w okresie zimowym)

 

- codziennie w Unikowie: godz. 17.00 (od lutego do listopada)

- godz. 16.00 (w grudniu i w styczniu)

620275

Polecane strony:

diecezjakaliska         Wiara        Gość niedzielny
herbunikow         owieczkilogo