Parafia Uników

pw. św. Stanisława B.M. w Unikowie

 

 

INTENCJE MSZALNE:
19 - 25 sierpnia 2019

 

 

Poniedziałek, 19.08

17.00 – ś.p. Józef Janiak (20 r. śm)

18.00 – ś.p. Marianna Pawik – od wnuczki Agnieszki z mężem i dziećmi

 

Wtorek, 20.08

17.00 –ś.p. Zofia Kałużna – od Grażyny Łyga

18.00 – ś.p. Mieczysław Stefaniak – od rodz. Załęckich z Ostrówka

 

Środa, 21.08

07.00 – w intencji Bogu wiadomej

 

Czwartek, 22.08

17.00 – ś.p. Edmund Kosatka – od chrześnicy Krystyny

 

Piątek, 23.08

18.00 – ś.p. Natalia, Józef Kobyłt, Konstancja, Adam, Marian Chudzia

 

Sobota, 24.08

17.00 – ś.p. Andrzej Piesyk, CR. Kusiaków

18.00 – o Boże błogosł. dla Zofii i Marka (30 r. ślubu); i dla Zdzisława (85 r. ur)

 

Niedziela,  25.08 DOŻYNK PARAFIALNE

09.00 –  o Boże Błogosł. dla Elżbiety i Henryka (40 r. ślubu)

11.00 – ś.p. Maria, Józef Brzozowscy, Ich Dzieci, Rodzice, Rodzeństwo

12.30 (Owieczki) – ś.p. Celina Pluskota (4 r. śm); Eugeniusz Pluskota (30 r. śm)

14.00 (Kamasze) – Z  podziękowaniem za dar plonów ziemi i owoc pracy rąk ludzkich dla wszystkich Mieszkańców  Gminy Złoczew.

Poniedziałek, 24.06

17.00 – ś.p. Jan Świątek i Jego Rodzice, Stanisława, Jan Górka i Ich Rodzice

18.00 – ś.p. Antonina, Szczepan, Józefa, Stanisław Ługowscy

Wtorek, 25.06

17.00 – ś.p. Stefania, Bronisław, Genowefa, Elżbieta Witkowscy

Środa  26.06

17.00 – ś.p. Stanisława, Bronisław Grzegorek i Ich Rodzice

18.00 – ś.p. Jan Piechota

Czwartek, 27.06

17.00 –ś.p. Szymon Tomczyk (r. śm)

Piątek, 28.06 - NAJŚWIĘTSZEGO SERCA JEZUSA

17.00 – Stanisława, Józef Pędziwiatr, Ich Rodzice i Rodzeństwo

18.00 – ś.p. Eugeniusz Kontowski – od siostry Teresy z rodz.

Sobota, 29.06

17.00 – ś.p. Stefan Kluska (31 r. śm)

18.00 – ś.p. O Boże Błogosł. dla Ewy i Zbigniewa (30 r. ślubu); Justyny i Karola (10 r. ślubu)

Niedziela,  30.06

09.00 –  ś.p. Roman Banach (16 r. śm)

11.00 – ś.p. Kamila i Czesław Kosiara i Ich Rodzice

12.30 (Owieczki) – ś.p. Stanisław Olejniczak (4 r. śm)

Wtorek, 27.11

 

16.00 – ś.p. Andrzej Jagielski – od córki Bożeny z rodz.

17.00 – ś.p. Elżbieta Witkowska – od Zdzisława Leśnika z rodz.

Środa, 28.11

17.00 – ś.p. Józefa, Andrzej Pawlak – od syna Józefa ze Świdwina

Czwartek, 29.11

17.00 – ś.p. Helena Piesyk (9 r. śm)

Piątek, 30.11

16.00 – ś.p. Agata Szala – od sąsiadów Szewczyków

17.00 – ś.p. Edward Szala – od syna Jerzego z żoną

Sobota, 01.12

16.00 – ś.p. Zenona Paroń – od córki Ani z rodz.

17.00 – ś.p. Jerzy Świątek

Niedziela ,  02.12 REKOLEKCJE ADWENTOWE  

09.00 –  Za Parafian

11.00 –  ś.p. Wojciech Michalak (3 r. śm), CR. Michalaków i Jagielskich, Marek Jagielski ; chrzest: Paweł Derdak  (Lipicze).

12.30 (Owieczki) – ś.p. Danuta Kusiak (1 r.śm) –  od syna z żoną i Kasią

Msze Święte

W niedziele i święta:

- w Unikowie:

godz. 9.00,

godz. 11.00

- w Owieczkach:

godz. 12.30

 

UWAGA: aktualny wykaz godzin mszy św. na obecny tydzień - w zakladce: INTENCJE MSZALNE

- W niedziele i święta w Unikowie: 9.00, 11.00

- W Owieczkach: godz. 15.00 (w okresie letnim), 14.00 (w okresie zimowym)

 

- codziennie w Unikowie: godz. 17.00 (od lutego do listopada)

- godz. 16.00 (w grudniu i w styczniu)

481935

Polecane strony:

diecezjakaliska         Wiara        Gość niedzielny
herbunikow         owieczkilogo