Parafia Uników

pw. św. Stanisława B.M. w Unikowie

IMG 7159 m

 

W dniach 17-18 maja w Lututowie i Złoczewie nasi parafianie - głównie młodzi uczestniczyli w nabożeństwach w Lututowie i Złoczewie, oddając cześć Krzyżowi i Ikonie Matki Bożej - symbolom Światowych Dni Młodzieży, które są obecne podczas światowych spotkań Ojca Świętego z młodymi całego świata.

W dniach 17-18 maja w Lututowie i Złoczewie nasi parafianie - głównie młodzi uczestniczyli w nabożeństwach w Lututowie i Złoczewie, oddając cześć Krzyżowi i Ikonie Matki Bożej - symbolom Światowych Dni Młodzieży, które są obecne podczas światowych spotkań Ojca Świętego z młodymi całego świata.

Msze Święte

W niedziele i święta:

- w Unikowie:

godz. 9.00,

godz. 11.00

- w Owieczkach:

godz. 12.30

 

UWAGA: aktualny wykaz godzin mszy św. na obecny tydzień - w zakladce: INTENCJE MSZALNE

- W niedziele i święta w Unikowie: 9.00, 11.00

- W Owieczkach: godz. 15.00 (w okresie letnim), 14.00 (w okresie zimowym)

 

- codziennie w Unikowie: godz. 17.00 (od lutego do listopada)

- godz. 16.00 (w grudniu i w styczniu)

664101

Polecane strony:

diecezjakaliska         Wiara        Gość niedzielny
herbunikow         owieczkilogo