Parafia Uników

pw. św. Stanisława B.M. w Unikowie

 

Drodzy Parafianie


W związku z prośbą Komisji Episkopatu Polski, aby na mszach świętych nie było więcej niż 50 osób, uprzejmie proszę, aby:

 
1. W NAJBLIŻSZĄ NIEDZIELĘ w domach pozostały: osoby starsze, schorowane, osoby z objawami infekcji (np.; kaszel, katar, podwyższona temperatura), dzieci i młodzież szkolna i ich bezpośredni opiekunowie (zgodnie z Listem Księdza Biskupa podaną do wiadomości poniżej)

 
2. W NAJBLIŻSZĄ NIEDZIELĘ w domach pozostali Parafianie, którzy uczestniczyli we mszy świętej i Drodze Krzyżowej w piątek, 13 marca.

 
3. Pozostałych Parafian, którzy czytają te słowa – zachęcam, aby – zamiast w niedzielę - przyjść do kościoła już w sobotę, 14 marca – na jedną z mszy świętych o godz. 16.00 lub o godz. 17.00  te msze święte będą potraktowane jako „msze niedzielne".
Wszystkie Osoby, które przynajmniej raz w tygodniu pragną przyjąć Jezusa w Komunii Świętej – niech przyjdą do kościoła w każdą mszę świętą w „dzień zwykły" – i mimo braku uczestnictwa w niedzielnej mszy świętej (mocą dyspensy Biskupa Kaliskiego) mogą ze spokojem sumienia przyjąć Jezusa w Komunii Świętej (o ile nie wymagają spowiedzi świętej z powodu innych grzechów).


ŁĄCZNOSĆ Z JEZUSEM EUCHARYSTYCZNYM JEST DLA NAS CHRZEŚCIJAN NAJWAŻNIEJSZA !!!!


Ks. Proboszcz: Damian Słotwiński

Msze Święte

W niedziele i święta:

- w Unikowie:

godz. 9.00,

godz. 11.00

- w Owieczkach:

godz. 12.30

 

UWAGA: aktualny wykaz godzin mszy św. na obecny tydzień - w zakladce: INTENCJE MSZALNE

- W niedziele i święta w Unikowie: 9.00, 11.00

- W Owieczkach: godz. 15.00 (w okresie letnim), 14.00 (w okresie zimowym)

 

- codziennie w Unikowie: godz. 17.00 (od lutego do listopada)

- godz. 16.00 (w grudniu i w styczniu)

629414

Polecane strony:

diecezjakaliska         Wiara        Gość niedzielny
herbunikow         owieczkilogo