Parafia Uników

pw. św. Stanisława B.M. w Unikowie

 

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE,
niedziela 17 października 2021

 

 

1. Kancelaria parafialna będzie czynna od poniedziałku do soboty zaraz po mszy świętej o godz. 17.00 z wyjątkiem środy. W środę kancelaria nieczynna. Dodatkowo kancelaria będzie czynna w sobotę od godz. 11.00 do 12.00. Można w kancelarii zamawiać wypominki i rezerwować msze święte na nowy 2022 rok.


2. Serdeczne Bóg zapłać za posprzątanie kościoła rodzinom: Krzysztofa Grzesiaka (2 osoby) i Artura Skrobały(1 osoba), oraz Panu Janowi Sypkowi za ofiarowane kwiaty do kościoła . W sobotę o godz. 9.00 o posprzątanie kościoła prosimy rodziny z Bujnowa: Krystyny Jarzębskiej, Mateusza Michalaka, Leona Kropacza i Emila Pietraszewskiego.


3. Przy wyjściu z kościoła można nabyć nowy numer „Opiekuna" i „Małego Gościa Niedzielnego" dla dzieci.


4. Nabożeństwa różańcowe w tym tygodniu codziennie od poniedziałku do soboty o godz. 16.30 - z wyjątkiem środy. W środę różaniec zaraz po mszy o godz. 18.00. Dzieci w tym tygodniu zapraszamy we wtorek, czwartek i w piątek o 16.30.


5. Osoby które pragną korzystać z pomocy żywieniowej Caritas mogą składać wnioski z gminy w kancelarii parafialnej.


6. Można nabywać kalendarze diecezjalne w zakrystii w cenie 6 zł.

Msze Święte

W niedziele i święta:

- w Unikowie:

godz. 9.00,

godz. 11.00

- w Owieczkach:

godz. 12.30

 

UWAGA: aktualny wykaz godzin mszy św. na obecny tydzień - w zakladce: INTENCJE MSZALNE

- W niedziele i święta w Unikowie: 9.00, 11.00

- W Owieczkach: godz. 15.00 (w okresie letnim), 14.00 (w okresie zimowym)

 

- codziennie w Unikowie: godz. 17.00 (od lutego do listopada)

- godz. 16.00 (w grudniu i w styczniu)

736728

Polecane strony:

diecezjakaliska         Wiara        Gość niedzielny
herbunikow         owieczkilogo