Parafia Uników

pw. św. Stanisława B.M. w Unikowie

     Z całego serca dziękuję  Wszystkim Drogim Parafianom, którzy w jakikolwiek sposób  włączyli się w przebieg wizytacji Ordynariusza naszej diecezji, Księdza Biskupa Edwarda Janiaka: tym, którzy pamiętali w modlitwie, osobom czytającym i witającym Biskupa, delegacjom niosącym i przygotowującym dary ołtarza, ministrantom, lektorkom, psalmistkom, naszej Orkiestrze Strażackiej, Młodzieżowemu Zespołowi Muzycznemu, Panu Organiście, wszystkim naszym Strażakom ze wszystkich sołectw, Radzie Parafialnej, Paniom Katechetkom, fotografom,  tym którzy sprzątali i stroili nasz kościół i kaplicę w Owieczkach – i wszystkim, których zapomniałem tu wymienić, oraz tym, którzy przystroili swoje domostwa na to szczególne wydarzenie. 

Ks. Proboszcz Damian Słotwiński

 

Aby przejść do fotogalerii z wizytacji Biskupa w Owieczkach kliknij tutaj

Aby przejść do fotogalerii z wizytacji Biskupa w Unikowie kliknij tutaj

Msze Święte

W niedziele i święta:

- w Unikowie:

godz. 9.00,

godz. 11.00

- w Owieczkach:

godz. 12.30

 

UWAGA: aktualny wykaz godzin mszy św. na obecny tydzień - w zakladce: INTENCJE MSZALNE

- W niedziele i święta w Unikowie: 9.00, 11.00

- W Owieczkach: godz. 15.00 (w okresie letnim), 14.00 (w okresie zimowym)

 

- codziennie w Unikowie: godz. 17.00 (od lutego do listopada)

- godz. 16.00 (w grudniu i w styczniu)

831955

Polecane strony:

diecezjakaliska         Wiara        Gość niedzielny
herbunikow         owieczkilogo