Parafia Uników

pw. św. Stanisława B.M. w Unikowie

 

Drodzy Bracia i Siostry: Rodzina Państwa Tomasza i Bogumiły Kapiców z Emilianowa, którzy w pożarze w dniu 27 lutego b.r. stracili prawie całą hodowlę bydła – składają serdeczne podziękowania dla tych wszystkich naszych parafian, którzy okazali swoje wielkie serce poprzez ofiary i wszelkiego rodzaju pomoc materialną. Wyrażają także ogromną wdzięczność tym wszystkim, którzy pokrzepili Ich ciepłym słowem otuchy, porady, oraz szczerej modlitwy. Składają także szczególne podziękowanie Sołtysom z terenu naszej parafii – za przeprowadzoną zbiórkę. Wszystkich Drogich Ofiarodawców zapewniają o codziennej pamięci w modlitwie.

 

Msze Święte

W niedziele i święta:

- w Unikowie:

godz. 9.00,

godz. 11.00

- w Owieczkach:

godz. 12.30

 

UWAGA: aktualny wykaz godzin mszy św. na obecny tydzień - w zakladce: INTENCJE MSZALNE

- W niedziele i święta w Unikowie: 9.00, 11.00

- W Owieczkach: godz. 15.00 (w okresie letnim), 14.00 (w okresie zimowym)

 

- codziennie w Unikowie: godz. 17.00 (od lutego do listopada)

- godz. 16.00 (w grudniu i w styczniu)

600380

Polecane strony:

diecezjakaliska         Wiara        Gość niedzielny
herbunikow         owieczkilogo