Parafia Uników

pw. św. Stanisława B.M. w Unikowie

IMG 7655

 

Stało się piękną tradycją w naszej parafii, że 6 stycznia w Uroczystość Objawienia Pańskiego – jak w poprzednich latach w naszej świątyni podczas mszy świętych – dzieci ze Szkoły Podstawowej w Unikowie wystawiły piękne  jasełka. Składamy serdecznie Bóg zapłać wszystkim Młodym Aktorom, a także Pani Alinie - katechetce, pani Marzenie nauczycielce i Pani Dyrektor Justynie Pałce.

Po południu w Sali OSP w Unikowie odbyło się spotkanie opłatkowe dla ministrantów, lektorek, Zespołu Muzycznego oraz Parafialnej Orkiestry Strażackiej. Po raz pierwszy również gościliśmy Drogich rodziców dzieci i młodzieży wymienionych wyżej grup duszpasterskich. Naszym strażakom z Unikowa – na ręce Pana Franciszka Kołodziejczyka – składamy serdeczne Bóg zapłać za udostępnienie nam Sali OSP ;-)

 

Link do galerii zdjęć znajduje się tutaj

 

 

Msze Święte

W niedziele i święta:

- w Unikowie:

godz. 9.00,

godz. 11.00

- w Owieczkach:

godz. 12.30

 

UWAGA: aktualny wykaz godzin mszy św. na obecny tydzień - w zakladce: INTENCJE MSZALNE

- W niedziele i święta w Unikowie: 9.00, 11.00

- W Owieczkach: godz. 15.00 (w okresie letnim), 14.00 (w okresie zimowym)

 

- codziennie w Unikowie: godz. 17.00 (od lutego do listopada)

- godz. 16.00 (w grudniu i w styczniu)

569524

Polecane strony:

diecezjakaliska         Wiara        Gość niedzielny
herbunikow         owieczkilogo