Parafia Uników

pw. św. Stanisława B.M. w Unikowie

IMG 2568

 

 


W sobotę 27 sierpnia w kaplicy Miłosierdzia Bożego w Owieczkach dziękowaliśmy Bogu za dar Roku Jubileuszowego Miłosierdzia Bożego. Jako dziękczynienie uczestniczyliśmy we mszy świętej o godz. 16.00, koncelebrowanej przez kapłanów pochodzących z Owieczek: Księdza pułkownika Tomasza Paronia i Księdza Waldemara Kowala. Poświęcone zostały darowane przez ofiarodawców: stacje Drogi Krzyżowej, obrazy świętych: Jana Pawła II i Faustyny Kowalskiej. Po zakończonej Eucharystii wszyscy spotkaliśmy się na Sali OSP w Owieczkach, gdzie przy herbatce, zupie i mięsku z grilla cieszyliśmy się wspólną obecnością.

Wszystkim, którzy przygotowali uroczystość na Sali OSP i złożyli się na wspólny poczęstunek, Ofiarodawcom obrazów i Stacji Drogi Krzyżowej, oraz Tym, którzy swoją pracą, jakimkolwiek zaangażowaniem i modlitwą włączyli się w to dzieło – niech Dobry Bóg wynagodzi!

 

galeria zdjęć znajduje się tutaj 

Msze Święte

W niedziele i święta:

- w Unikowie:

godz. 9.00,

godz. 11.00

- w Owieczkach:

godz. 12.30

 

UWAGA: aktualny wykaz godzin mszy św. na obecny tydzień - w zakladce: INTENCJE MSZALNE

- W niedziele i święta w Unikowie: 9.00, 11.00

- W Owieczkach: godz. 15.00 (w okresie letnim), 14.00 (w okresie zimowym)

 

- codziennie w Unikowie: godz. 17.00 (od lutego do listopada)

- godz. 16.00 (w grudniu i w styczniu)

673892

Polecane strony:

diecezjakaliska         Wiara        Gość niedzielny
herbunikow         owieczkilogo