Parafia Uników

pw. św. Stanisława B.M. w Unikowie

IMG 7402

 

 

 

     W czwartek 30 czerwca młodzież z naszej parafii należąca do ministrantów, zespołu muzycznego i Parafialnej Orkiestry Strażackej udała się wraz z księdzem proboszczem na wycieczkę do Kotliny Kłodzkiej. Pierwszym punktem programu było zwiedzanie najpiękniejszego miejsca Gór Stołowych – rezerwatu na Strzelińcu Wielkim, gdzie cieszyliśmy się wspaniałą pogodą i omijającą nas niedaleko złowrogą burzą. Kolejnym punktem programu było nawiedzenie Bazyliki Matki Bożej w Wambierzycach i przejście przez Bramę Jubileuszową. Ostatnim punktem wycieczki był spacer po starym mieście w Kłodzku, a w międzyczasie znalazł się obowiązkowy dla niektórych młodych uczestników  punkt programu: poczęstunek w MC Donaldzie. Powrót do Unikowa minął nam szybko, lecz bardzo miło i radośnie.

 

Link do galerii zdjęć dostępny tutaj:

http://parafiaunikow.pl/index.php/galeria/wycieczka-do-kotliny-kodzkiej

Msze Święte

W niedziele i święta:

- w Unikowie:

godz. 9.00,

godz. 11.00

- w Owieczkach:

godz. 12.30

 

UWAGA: aktualny wykaz godzin mszy św. na obecny tydzień - w zakladce: INTENCJE MSZALNE

- W niedziele i święta w Unikowie: 9.00, 11.00

- W Owieczkach: godz. 15.00 (w okresie letnim), 14.00 (w okresie zimowym)

 

- codziennie w Unikowie: godz. 17.00 (od lutego do listopada)

- godz. 16.00 (w grudniu i w styczniu)

673893

Polecane strony:

diecezjakaliska         Wiara        Gość niedzielny
herbunikow         owieczkilogo