Parafia Uników

pw. św. Stanisława B.M. w Unikowie

ODPUST  KU CZCI ŚW. STANISŁAWA BM W NASZEJ PARAFII

 

 W poniedziałek obchodziliśmy w naszej parafialnej wspólnocie uroczystość odpustową ku czci św. Stanisława Biskupa i Męczennika – głównego Patrona naszej Parafii.  Uroczystej sumie przewodniczył i homilię wygłosił Ks. Krzysztof Bednarz – proboszcz parafii św. Mikołaja w Kliczkowie. Podczas Eucharystii Ksiądz Dziekan Paweł Doruch na prośbę księdza proboszcza dokonał poświęcenia obrazu św. Michała Archanioła, który zawiśnie w prezbiterium naszej świątyni.

Serdecznie dziękujemy  wszystkim Drogim Parafianom za obecność i modlitwę w dniu odpustu,  a także pocztom sztandarowym, osobom niosącym feretrony i figury w czasie procesji, strażakom, ministrantom, dzieciom  sypiącym kwiatki, Panu Organiście, Paniom Katechetkom, lektorom.

Msze Święte

W niedziele i święta:

- w Unikowie:

godz. 9.00,

godz. 11.00

- w Owieczkach:

godz. 12.30

 

UWAGA: aktualny wykaz godzin mszy św. na obecny tydzień - w zakladce: INTENCJE MSZALNE

- W niedziele i święta w Unikowie: 9.00, 11.00

- W Owieczkach: godz. 15.00 (w okresie letnim), 14.00 (w okresie zimowym)

 

- codziennie w Unikowie: godz. 17.00 (od lutego do listopada)

- godz. 16.00 (w grudniu i w styczniu)

673883

Polecane strony:

diecezjakaliska         Wiara        Gość niedzielny
herbunikow         owieczkilogo