IMGP6827

27 września 2015 roku podczas mszy świętej o godz. 14.00 dziękowaliśmy Bogu za dar kaplicy p.w. Miłosierdzia Bożego w Owieczkach. Obecni byli poprzedni Księża Proboszczowie naszej parafii: uroczystej mszy świętej przewodniczył Ks. Robert Barbuziński zaś kazanie wygłosił Ks. Stanisław Kalisz.

Na głównej ścianie ołtarzowej kaplicy zawisł nowy obraz Jezusa Miłosiernego – dar unikowskiej parafii do kaplicy w Owieczkach, poświęcony w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie Łagiewnikach podczas lipcowej naszej parafialnej pielgrzymki. Pod koniec mszy świętej poświęcona została także monstrancja, przeznaczona do kaplicy – jako wotum za okazane miłosierdzie.

Po zakończonej Eucharystii wszyscy uczestnicy uroczystości udali się do remizy strażackiej w Owieczkach na pyszny poczęstunek.

Wszystkim parafianom, którzy uświetnili jubileuszową uroczystość i w jakikolwiek sposób włączyli się w jej przygotowanie i obchody, składamy serdeczne Bóg zapłać! Dziękujemy również firmie Złotex za ofiarowane wędliny, a wszystkim obecnym na mszy świętej za modlitwę i wszelką życzliwość ;-)

Zapraszamy do oglądania galerii zdjęć.