Parafia Uników

pw. św. Stanisława B.M. w Unikowie

 IMGP6827

 

27 września 2015 roku podczas mszy świętej o godz. 14.00 dziękowaliśmy Bogu za dar kaplicy p.w. Miłosierdzia Bożego w Owieczkach. Obecni byli poprzedni Księża Proboszczowie naszej parafii: uroczystej mszy świętej przewodniczył Ks. Robert Barbuziński zaś kazanie wygłosił Ks. Stanisław Kalisz.

Na głównej ścianie ołtarzowej kaplicy zawisł nowy obraz Jezusa Miłosiernego – dar unikowskiej parafii do kaplicy w Owieczkach, poświęcony w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie Łagiewnikach podczas lipcowej naszej parafialnej pielgrzymki. Pod koniec mszy świętej poświęcona została także monstrancja, przeznaczona do kaplicy – jako wotum za okazane miłosierdzie.

Po zakończonej Eucharystii wszyscy uczestnicy uroczystości udali się do remizy strażackiej w Owieczkach na pyszny poczęstunek.

Wszystkim parafianom, którzy uświetnili jubileuszową uroczystość i w jakikolwiek sposób włączyli się w jej przygotowanie i obchody, składamy serdeczne Bóg zapłać! Dziękujemy również firmie Złotex za ofiarowane wędliny, a wszystkim obecnym na mszy świętej za modlitwę i wszelką życzliwość ;-)

 

Zapraszamy do oglądania galerii zdjęć.

 

 

Msze Święte

W niedziele i święta:

- w Unikowie:

godz. 9.00,

godz. 11.00

- w Owieczkach:

godz. 12.30

 

UWAGA: aktualny wykaz godzin mszy św. na obecny tydzień - w zakladce: INTENCJE MSZALNE

- W niedziele i święta w Unikowie: 9.00, 11.00

- W Owieczkach: godz. 15.00 (w okresie letnim), 14.00 (w okresie zimowym)

 

- codziennie w Unikowie: godz. 17.00 (od lutego do listopada)

- godz. 16.00 (w grudniu i w styczniu)

556095

Polecane strony:

diecezjakaliska         Wiara        Gość niedzielny
herbunikow         owieczkilogo