Parafia Uników

pw. św. Stanisława B.M. w Unikowie

 dożynki parafialne

 

 

 

    W niedzielę 17 sierpnia dziękowaliśmy Dobremu Bogu za tegoroczne zbiory podczas sumy dożynkowa o godz. 11.00.

Serdeczne Bóg: zapłać ministrantom i młodzieży z naszej parafii, którzy roznosili zaproszenia na dożynki i sprzedawali kalendarze diecezjalne; wszystkim Drogim Parafianom za „ofiary dożynkowe” na remont dachu naszej świątyni i za wspólną obecność i modlitwę, Paniom z Caritasu za pomoc w przygotowaniu uroczystości, Parafianom z Wandalina za wieniec dożynkowy, Delegacjom z poszczególnych sołectw za kwiaty i chleby dożynkowe – oraz za uświetnienie Eucharystii: Parafialnej Orkiestrze Strażackiej, Zespołowi Muzycznemu, Strażakom, Służbie Liturgicznej, Wszystkim – którzy w jakikolwiek sposób się przyczynili do udziału w Uroczystej Mszy Świętej i Procesji.

 

 

dożynki uników

Msze Święte

W niedziele i święta:

- w Unikowie:

godz. 9.00,

godz. 11.00

- w Owieczkach:

godz. 12.30

 

UWAGA: aktualny wykaz godzin mszy św. na obecny tydzień - w zakladce: INTENCJE MSZALNE

- W niedziele i święta w Unikowie: 9.00, 11.00

- W Owieczkach: godz. 15.00 (w okresie letnim), 14.00 (w okresie zimowym)

 

- codziennie w Unikowie: godz. 17.00 (od lutego do listopada)

- godz. 16.00 (w grudniu i w styczniu)

663037

Polecane strony:

diecezjakaliska         Wiara        Gość niedzielny
herbunikow         owieczkilogo