Parafia Uników

pw. św. Stanisława B.M. w Unikowie

 

W niedzielę, 5 maja grupa 19 dzieci z klas II-gich z naszej parafii po raz pierwszy przystąpiła do I Komunii Świętej podczas mszy świętej o godz. 10.30. Bóg zapłać wszystkim za przygotowanie Uroczystości - Orkiestrze Strażackiej, Młodzieżowemu Zespołowi Muzycznemu, służbie liturgicznej, Panu Organiście, Paniom Katechetkom: Alinie i Katarzynie i Drogim Rodzicom. Wspieramy Nasze dzieci i Ich Rodziny naszą szczerą i głęboką modlitwą, aby nigdy się nie odłączyły od Chrystusa.

Msze Święte

W niedziele i święta:

- w Unikowie:

godz. 9.00,

godz. 11.00

- w Owieczkach:

godz. 12.30

 

UWAGA: aktualny wykaz godzin mszy św. na obecny tydzień - w zakladce: INTENCJE MSZALNE

- W niedziele i święta w Unikowie: 9.00, 11.00

- W Owieczkach: godz. 15.00 (w okresie letnim), 14.00 (w okresie zimowym)

 

- codziennie w Unikowie: godz. 17.00 (od lutego do listopada)

- godz. 16.00 (w grudniu i w styczniu)

831953

Polecane strony:

diecezjakaliska         Wiara        Gość niedzielny
herbunikow         owieczkilogo